tel. 789 563 405 biuro@travis.pl

nasza oferta

Praca

Biuro podróży TRAVIS w miesiącu maj/czerwiec 2024 zatrudni:

wychowawców/ kierowników obozów /animatorów /nauczycieli

w charakterze pilotów wycieczek szkolnych.

Poszukujemy osób:

- dobrze zorganizowanych,pełnych energii osób, które będą odpowiedzialne za realizację programu zwiedzania w trakcie wycieczki szkolnej.

- z dobrą dykcją, które nie boją się mówić do mikrofonu w autokarze

- z wiedzą turystyczną o odwiedzanych miejscach (głównie Toruń, Trójmiasto, Warszawa)

- z dobrą orientacją w terenie

Jakie będą Twoje obowiązki:

-realizacja programu wycieczki zgodnie z harmonogramem

- utrzymywanie dobrych relacji z kadrą wycieczki, kierowcami, lokalnymi przewodnikami

- przedstawienie w ciekawy sposób, dostosowany do wieku dzieci ciekawostek, legend, informacji o odwiedzanych miejscach – w trakcie podróży w autokarze

- zapewnienie wraz z kadrą opieki i bezpieczeństwa dla dzieci

- dbanie o dobrą atmosferę wyjazdu

- organizacja i prowadzenie różnorodnych aktywności i zajęć, które angażują dzieci w sposób twórczy, sportowy i edukacyjny - przy grupach z noclegiem.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym.

- Znajomość zasad udzielania pomocy w sytuacjach nagłych.

- Komunikatywność, cierpliwość i umiejętność pracy w zespole.

- Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy z dziećmi.

- Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Oferujemy:

- szkolenie wewnętrzne z pracy pilota wycieczek szkolnych plus jednodniowy wyjazd szkoleniowy jako pilot

- wsparcie ze strony naszego doświadczonego zespołu

- pracę w ustalone dni w miesiącu maj – czerwiec (bez weekendów)

- umowę zlecenie lub B2B

- możliwość poznania ciekawych atrakcji turystycznych

Biuro podróży TRAVIS zatrudni specjalistę ds organizacji wycieczek grupowych

Jeśli:

  • Wiesz, że jesteś świetnym organizatorem i czujesz, że sprawia Ci to przyjemność

  • Lubisz dopinać wszystkie sprawy na ostatni guzik i nic nie pozostawiasz przypadkowi

  • Potrafisz sobie świetnie radzić z komputerem i szybko wyszukujesz informacje w internecie

  • Cenisz współpracę zamiast rywalizacji i “gwiazdorzenia”

...to być może jesteś osobą, której szukamy.

Do zadań specjalisty ds organizowania wycieczek będzie należała kompleksowa obsługa klientów grupowych: szkół oraz zakładów pracy w zakresie organizacji wycieczek, w tym:

  • poznanie potrzeb klienta

  • skalkulowanie oferty i przygotowanie programu wycieczki

  • organizacja wyjazdu zgodnie z ofertą (rezerwacje hoteli, transportu, obiadów, rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, umówienie przewodnika, pilota ubezpieczenie grupy itp.)

  • rozliczenie wyjazdu po powrocie grupy (skompletowanie faktur, rozliczenie finansowe wycieczki, analiza satysfakcji klienta)

Przyszłemu członkowi zespołu zapewniamy:

  • Praca pn. - pt. w godz. 8-16 lub 9-17 w biurze w centrum Olsztyna

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia za efekty pracy (5 % od zysku netto od każdej samodzielnie zorganizowanej wycieczki) oraz premia stażowa: 1% x ilość przepracowanych w firmie lat.

  • Możliwość udziału w wycieczkach organizowanych przez biuro

  • Możliwość dodatkowego zarobku jako przewodnik bądź pilot wycieczek

  • Zatrudnienie w wg preferowanej przez Ciebie formy: umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie

  • Adekwatne wynagrodzenie oraz system prowizyjny

  • Pracę nad ciekawymi projektami o zróżnicowanym profilu

Wymagania

mile widziana praca na podobnym stanowisku w biurze podróży

znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

doświadczenie w pracy w biurze podróży lub znajomość rynku turystycznego będą dodatkowym atutem

Chcesz aplikować?

Wyślij swoje CV na adres: irena@travis.pl z dopiskiem

pilot wycieczek szkolnych lub specjalista ds. specjalistę ds organizacji wycieczek grupowych

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym, którzy zgłoszą swoją kandydaturę.