Olsztyn 89 3070444
Giżycko 87 3070744

nasza oferta
WYCIECZKI SZKOLNE

Wioska Świętego Mikołaja

Wycieczka do Wioski Sw. Mikołaja Ostatni termin: 15 grudnia.

czytaj więcej...

SINDBAD EUROBUS

Najtańsze bilety

  Z dniem 1 maja rusza nowa połączona oferta przejazdów SINDBAD- EUROBUS. Sprawdz aktualne połączenia autokarowe oraz ceny biletów w naszym biurze.   

czytaj więcej...

WIZY ROSJA

Turystyczne i biznesowe

Wizy do Rosji. Zapraszamy do składania wniosków. 

czytaj więcej...

ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY

Zgłoś się po zwrot podatku

 Zwrot podatku z Niemiec, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii

czytaj więcej...

Witamy na naszej stronie

W ofercie biura podróży TRAVIS znajdą Państwo:

 

BILETY AUTOKAROWE MIĘDZYNARODOWE linii Sindbad Eurobus Zniżki dla Stałych Klientów 15 % Zniżki 10 % dla studentów, młodzieży, seniorów Bilety rodzinne- zniżki dla dzieci do 50 % bezpłatna wstępna rezerwacja, bilety z Olsztyna i Giżycka do Niemiec, Włoch, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Chorwacji, Hiszpanii, na Ukrainę. 

 

BILETY LOTNICZBilety lotnicze do każdego zakątka świata; wszyscy przewoźnicy - tradycyjne i tanie linie lotnicze Bezpłatna wstępna rezerwacja

 

WYCIECZKI  Organizujemy wycieczki szkolne z Olsztyna, Giżycka i całego województwa. Organizujemy wycieczki na Warmię i Mazury oraz Litwę. Firmom proponujemy ciekawe programy zwiedzania Polski i Europy. 

 

WCZASY Wczasy lotnicze i autokarowe, oferty last minute, egzotyczne wycieczki

 

UBEZPIECZENIA PODRÓŻNE Zwrot kosztów w razie nagłej rezygnacji z podróży Natychmiastową pomoc w przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku Pomoc w przypadku wcześniejszego powrotu lub konieczności przedłużenia podróży Ubezpieczenie od utraty, kradzieży lub uszkodzenia bagażu Ubezpieczenia roczne - studia za granicą, praca.

 

REZERWACJA HOTELI rezerwacja hoteli na całym świecie

 

Autokary do Włoch Autokary do WłochAutokary do Niemiec Autokary do Niemiec Autokary do Danii Autokary do DaniiAutokary do Austrii Autokary do AustriiAutokary do Francji Autokary do FrancjiAutokary do Grecji Autokary do GrecjiAutokary do Anglii Autokary do AngliiAutokary do Holandii Autokary do HolandiiAutokary do Belgi Autokary do BelgiAutokary na Ukrainę Autokary na UkrainęAutokary do Czech Autokary do CzechAutokary do Norwegi Autokary do NorwegiAutokary do Szwecji Autokary do SzwecjiAutokary do Litwy Autokary do Litwy