tel. 89 307 04 44 kom. 780 002 801

nasza oferta

O firmie

Nasza przygoda  z turystyką rozpoczęła się w 2006 roku. Od tego czasu organizujemy wycieczki do najpiękniejszych zakątków Polski i Europy.

 Nasza misja wyraża się w prostym słowie TRAVIS.

 

T jak TĘCZA

Co nas wyróżnia na rynku? Oferujemy pełną paletę barw i zapachów. Wystarczy oderwać się na chwilę od codziennych spraw i przenieść się razem z nami w jedno z miliona wyjątkowych miejsc na Świecie. Wysokie palmy, kilometry piaszczystych plaż, orientalne zapachy, błękit wód, dźwięk muzyki wszystko to i wiele więcej czeka właśnie na Was w naszym biurze.

 

R jak RADOŚĆ

Satysfakcja klientów jest bezcenna! Nie ma jak zadowolony klient wracający z dalekiego zakątka Świata z uśmiechem na twarzy, opalenizną i w pełni naładowanymi akumulatorkami na resztę roku.

 

A jak AMBICJA

Inwestycja w siebie, poszerzanie wiedzy, poznawanie nowych miejsc, ludzi. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów. Wysokie opinie osób, które z nami wypoczywały potwierdzają skuteczność naszego działania oraz obraną ścieżkę rozwoju.

 

V jak VIP

Każdy nasz Klient traktowany jest w sposób indywidualny. Naszym celem jest to aby czuł się jak u siebie i wiedział że to On a w szczególności Jego marzenia podróżnicze i ich realizacja są dla nas najważniejsze.

 

I jak IDEALNY

Każdy z nas ma inne wyobrażenie słowa idealny. Dla jednych może to być wypoczynek pod palmami, dla innych wyjazd w nieznane z plecakiem. Naszym zadaniem jest pomoc w odnalezieniu miejsca w którym będą się Państwo czuli bezpiecznie, gdzie można się zrelaksować, odetchnąć, nabrać sił, miejsca idealnego dla Was!

 

S jak SERCE

Najważniejsze jest robić to, co się kocha. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej oraz wspólnej pasji do podróżowania, poznawania nowych miejsc, zaangażowania, jesteśmy pewni że praca którą wykonujemy sprawia nam satysfakcję, wykonujemy ją z pełnym zapałem, dokładnością, wkładamy w nią całe swoje serce.

 

 

 

DOKUMENTY:

WPIS DO CENTRALNEJ EWIDENCJI ORGANIZATORÓW TURYSTYKI

 

GWARANCJA ZABEZPIECZENIA NA WYPADEK NIEWYPŁACALNOŚCI

 

USTAWA O IMPREZACH TURYSTYCZNYCH I POWIĄZANYCH USŁUGACH TURYSTYCZNYCH Z DNIA 24 LISTOPADA 2017 R.

 

DYREKTYWA 2015/2302